نام‌نویسی کاروان‌های راهیان نور

نام‌نویسی کاروان‌های راهیان نور ستاد شهید باقری و شهید صیاد شیرازی برای ایام نوروز ۹۷ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار وارثون، نام‌نویسی کاروان‌های راهیان نور ستاد شهید صیاد شیرازی و شهید حسن باقری برای عید نوروز ۹۷ از امروز آغاز شد.

بر اساس این گزارش، کاروان زائران راهیان نور در قالب ستاد شهید صیاد شیرازی در بازه‌ای سه روزه از ۱۶  اسفند۹۶ لغایت اول فروردین ۹۷ از یادمان‌های اروند، علقمه، شلمچه، طلاییه، هویزه، دهلاویه، میشداغ، چزابه، فکه و فتح المبین بازدید خواهند کردند.

شایان ذکر است، در کنار بازدید زائران از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، فعالیت‌های فرهنگی شامل روایتگری، فضاسازی، آماده‌سازی مقرها و برنامه‌های جانبی در اردوگاه‌ها در ستاد شهید صیاد شیرازی در نظر گرفته شده است.

گفتنی‌ است، اعزام کاروان‌های ستاد راهیان نور شهید باقری که ویژه خودروهای شخصی است نیز از ۲۵ اسفند۹۶ لغایت چهارم فروردین ۹۷ خواهد بود و خانواده‌ها در قالب این کاروان با خودرو شخصی خود از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید می‌کنند.

در این کاروان خانواده‌ها در بازه‌های سه روزه به همراه راوی و هدایتگر کاروان از یادمان‌های علقمه، شلمچه، طلائیه، هویزه، فکه، فتح‌ المبین بازدید کرده و برگزاری برنامه‌های تفریحی و خانوادگی از دیگر برنامه‌های ستاد راهیان نور شهید باقری برای زائران مناطق عملیاتی جنوب است.

نام‌نویسی در این کاروان‌ها از امروز ۱۷ دی‌ماه آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند به سایت راهیان نور ستاد شهید صیاد شیرازی و شهید باقری به نشانی www.rahiyannoor.ir مراجعه کنند.