نشست‌ هم‌‌اندیشی فعالان مردمی جبهه مقاومت و شهدای مدافع حریم اهل‌بیت

نشست هم‌اندیشی فعالان مردمی حوزه تکریم شهدا و خانواده‌های شهدای مدافع پیش‌از ظهر امروز به همت شبکه فعالان جهاد و شهادت(وارثون) در مجموعه پلاک ۳۱۳ جمکران قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وارثون نشست هم‌اندیشی فعالان مردمی حوزه تکریم شهدا و خانواده‌های شهدای مدافع حرم به همت شبکه فعالان جهاد و شهادت(وارثون) در مجموعه پلاک ۳۱۳ جمکران قم برگزار شد.

براساس این گزارش، این نشست با حضور فعالان مردمی حوزه تکریم شهدا و خانواده‌های شهدا همچون انصارالمجاهدین فارس، ستادهای تکریم شهدا و خانواده‌های شهدای مدافع حرم قم، ستاد تکریم شهدای مدافع حرم وابسته به آستان قدس، خوزستان و مازندران برگزار شد.

در بخشی از این نشست فعالان مردمی این حوزه به شرح فعالیت‌های خود در تکریم خانواده‌های شهدای حرم در حوزه‌های مختلف مادی، معنوی، آموزشی و بهداشتی پرداختند و انتقال تجربیات انجام شد.

همچنین در بخش دیگری از این نشست فعالان مردمی این حوزه به بیان خلأها و آسیب‌های پیش‌روی این فعالیت‌ها پرداختند و برای رفع این مشکلات و آسیب‌ها بحث و تبادل نظر انجام شد.

بررسی شیوه‌های ادامه فعالیت این ستاد‌ها به صورت هماهنگ در قالب دبیرخانه، جبهه مردمی یا اشکال دیگر، بخشی از موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.