پیام تسلیت شورای راهبردی شبکه ملی وارثون، در پی رحلت حضرت علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره)

پیام تسلیت شورای راهبردی شبکه ملی وارثون، در پی رحلت حضرت علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره):

بسم الله الرحمن الرحیم

« یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِی إِلى رَبِّکِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً فَادْخُلِی فِی عِبادِی وَ ادْخُلِی جَنَّتِی »

همزمان با سالروز شهادت مالک اشتر انقلاب، اسلام عزیز و انقلاب اسلامی ایران، عمودی استوار و سرمایه ای عظیم را از دست داد.
حضرت استاد علامه محمدتقی مصباح یزدی به حق خلف صالح استاد شهید مرتضی مطهری، و معمار نظام فکری و اندیشه ای مکتب اسلام ناب و انقلاب اسلامی در دهه های معاصر بود.
ایشان پس از مجاهدت در فراگیری علوم بنیادین اسلامی، و تحصیل درجه اجتهاد در فقه و فلسفه و کلام، عمر خویش را در جهت دفاع عالمانه از مکتب و تبیین اندیشمندانه آن در میان نسل های جوان حوزه و دانشگاه، صرف نمود.
حضور صدها اندیشمند فرزانه و دانشمند در علوم مختلف اسلامی و هزاران دانش پژوه در اقصی نقاط جهان، همچنین آثار و تألیفات بسیار، میراث ماندگار و ثمره گرانبهایی است که از ایشان به یادگار مانده است.
انقلاب اسلامی و ملت قدرشناس ایران، مجاهدت های ایشان را در دوران دفاع مقدس، مقابله عالمانه با هجمه های به ظاهر علمی برخواسته از اسلام آمریکایی، دفاع اصولی از ولایت فقیه و حضور موثر در مبارزه با توطئه های برخواسته از تفکرات لیبرالی را از یاد نخواهد برد.
علامه محمد تقی مصباح یزدی، که به اعتراف دشمنان اسلام و انقلاب، بزرگترین دشمن آنان بود، علی رغم هجوم ناجوانمردانه دشمنان، منافقان، مفسدان، و سیاستمداران فاسد، علیه شخصیت ایشان، همواره الگو و الهام بخش شاگردان و فرزندان انقلابی خود بوده و راه و مرام او ادامه خواهد داشت.
فعالان مردمی عرصه جهاد و شهادت، فقدان این گوهر گران بها و فرزانه دوران را، به پیشگاه امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، نائب بر حقش حضرت امام خامنه ای، بیت شریف ایشان، حوزه های علمیه، جامعه بزرگ شاگردان و ارادتمندان به ایشان، و عموم ملت شریف ایران تسلیت می گوید.
خداوند روح ملکوتی ایشان را با ارواح طیبه انبیاء و ائمه اطهار علیهم السلام محشور فرماید.

شورای راهبردی شبکه ملی وارثون (مجمع فعالان جهاد و شهادت)