کتاب «کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی» روانه بازار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ملی وارثون ؛حادثه هفتم تیر سال ۱۳۶۰ و به شهادت رسیدن همزمان ۷۲ تن از یاران انقلاب حادثه‌ای نیست که از سپهر انقلاب و تاریخ آن پاک شود. این حادثه با توجه به عظمت و ابعاد متعددی که در آن وجود دارد تا کنون تأثیرات عمیقی در گام نخست حرکت انقلاب داشته است. از این رو یادآوری این حادثه عظیم و بیان ابعاد و تأثیرات آن همواره مورد توجه امامین انقلاب و به خصوص حضرت امام خامنه‌ای«حفظه‌الله» بوده است.
این مجموعه با گردآوری تمام پیام ها و بیانات حضرت امام خمینی; و فرمایشات امام خامنه ای«حفظه‌الله» در خصوص شهدای هفتم تیر و ماجرای ترور ناجوانمردانه و وحشیانه آنان، سعی نموده است این مهم را محقق سازد.
کتاب «کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی» از قسمت‌های متنوعی به شرح ذیل برخوردار است:

درآمد : مرور مختصر حادثه هفتم تیر
فصل نخست : پیام ها و بیانات امام خمینی; پیرامون شهید بهشتی و حادثه هفتم تیر
فصل دوم : بیانات مقام معظم رهبری«حفظه‌الله» در سه بخش
بخش نخست : مرور سریع بیانات : چکیده‌ای کوتاه، جامع و کاربردی از بیانات بیست ساله‌ی امام خامنه‌ای«حفظه‌الله» پیرامون حادثه هفتم تیر و مباحث مرتبط با آن.
بخش دوم : مشروح بیانات مقام معظم رهبری«حفظه‌الله» در خصوص این حادثه و شهدای گرانقدر آن که در دیدار با خانواده‌های شهدا، مسئولین قوه قضائیه و اقشار مختلف مردم ایراد شده است.
بخش سوم : جمله‌های شاخص ( روشنای راه ) : گلچینی از جمله های ناب و کوتاه از سخنان مقام معظم رهبری«حفظه‌الله» که هر کدام به تنهایی می‌تواند ابعاد و جایگاه ویژه حادثه هفتم تیر را بازنمایی کند.

کتاب «کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی» به همت واحد پژوهش شبکه ملی وارثون و در قطع رقعی و ۱۸۴ صفحه و به کوشش جواد شفیعیان حیدری، توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

>>>برای خرید اینجا کلیک کنید<<<<