بیانیه جامعه فعالان مردمی جهاد و شهادت وارثون، در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان

بیانیه جامعه فعالان مردمی جهاد و شهادت وارثون، در پی شهادت جمعی از بهترین فرزندان انقلاب
🌷 بیانیه جامعه فعالان مردمی جهاد و شهادت وارثون،
در پی شهادت جمعی از بهترین فرزندان انقلاب؛

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

« یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِی إِلى رَبِّکِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً فَادْخُلِی فِی عِبادِی وَ ادْخُلِی جَنَّتِی »

أَلسَّلامُ عَلَیکَ یا عَلی اِبنِ موسَی أَلرّضآ أَلمُرتَضی

ما به رسم کلام بزرگ راوی کربلا که فرمود؛ «مَا رَأَیْتُ إِلَّا جَمِیلًا»، در هر شهادت جز زیبایی نمی بینیم و عروج ملکوتی و جمعی عاشقان خدا، خادمان ملت های مستضعف دنیا، خادمان مردم شریف ایران و مجاهدانی بزرگ در عرصه نبرد با ظلم، فساد و تبعیض در عرصه های داخلی و جهانی را، چیزی جز نعمت عظمی و فوز عظیم نمی دانیم.

ملت شریف ایران و تمام آزادگان جهان، تجربه از دست دادن یاران بزرگی همچون؛ شهید آیت الله بهشتی، شهید آیت الله مطهری، شهیدان رجایی و باهنر و ۷۲ شهید دیگر از شخصیت های خدوم و موثر را در کارنامه خود دیده است. ملت مجاهد ایران تا کنون شهدای محراب، شهدای علمی، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع سلامت، شهدای خدمت و قریب به ۲۰۰ هزار شهید دفاع مقدس را در آغوش کشیده است. ملتی که شعارش «کرامتنا الشهاده» است.

هرچند داغ از دست دادن سید شهیدان خدمت، حضرت آیت الله رئیسی (ره)، همراه با سومین شهید محراب از استان سرافراز آذربایجان شرقی آیت الله آل هاشم، و وزیر محترم خارجه انقلابی و جهادی جناب دکتر امیر عبداللهیان، همراه با استاندار محترم جناب مالک رحمتی، و سایر همراهان ایشان برای ما سنگین است، اما نشانه های پذیرش تلاش های ارزنده و بزرگ آنان از سوی خداوند متعال در پس این شهادت هویدا و تسلای خاطری برای ملت شریف ایران و همه ملت های آزاده جهان است.

بدون شک انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر اخلاص و مجاهدت بزرگ مردانی از جنس آیت الله رئیسی (ره) به راه خویش ادامه خواهد داد و به فرموده امام خامنه ای حفظه الله ؛ ادامه آن بدون اشکال هم خواهد بود، اما این استمرار و ادامه نیازمند فتح الفتوح و تربیت فرزندانی الهی، انقلابی و عاشق اهل بیت علیهم السلام خواهد بود که تمام وجودشان در گرو آرمان های عظیم انقلاب و رسیدن به قله های بلند عزت و شرافت است. انسان هایی که در وجودشان عشق به «تمدن اسلامی» و تحقق «ظهور» امام زمان عجل الله موج می زند.

او و یارنش به حق عاشق شهادت بودند، عاشق فدا شدن برای ملت بودند، و عاشق قرار گرفتن در جبهه جهانی امام زمان عجل الله، که با شهدا تشکیل خواهد شد. از خداوند متعال علو درجات اولیائش را برای این شهدای والامقام و صبر جزیل و اجر کریمانه الهی را برای همه بازماندگان مسالت داریم.

جامعه ملی وارثون و همه فعالان مردمی جهاد و شهادت، شهادت این خدمتگزاران عزیز، مردمی، خستگی ناپذیر، جهانی و مخلص را به پیشگاه امام عصر ارواحنا فداه، امام امت و رهبر حکیم انقلاب اسلامی، روسای محترم قوا، دولت مکرم و هیئت محترم وزیران و مردم آگاه، بصیر، و همیشه در صحنه ایران اسلامی، و همه ملت های مسلمان تبریک و تسلیت عرض می نماید. و با آنان عهد میبندد که در مسیر ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و تربیت نسل هایی از انسان های والا از هیچ کوششی دریغ نکند.

در اینجا از همه ملت ایران، به خصوص فعالان مردمی عرصه جهاد و شهادت استدعی داریم، با تمام توان نسبت به یاری برگزار کنندگان مراسمات اقدام نموده و با حضور پرشور در برنامه های وداع و تشییع، و سپس بزرگداشت این شهیدان، ضمن خلق صحنه هایی بی نظیر از آگاهی و بصیرت و دلدادگی به شهداء، با آرمان های آنان بیعت نموده و استمرار بخش راه آنان باشند. و از این طریق ضمن خشنودی حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء و نائب بر حق ایشان، حضرت امام خامنه ای حفظه الله تا فتح قله های عدالت و پیشرفت ذیل اسلام ناب محمدی حرکت نمایند.

نسأل الله منازل الشهدا
جامعه ملی وارثون